• امروز:6,003
 • کل:6,080,428
کاهش ۵۰ میلیونی قیمت تورهای آنتالیا (ویژه هفته اول مهر ماه) + لیست قیمت تورهای آنتالیا

کاهش ۵۰ میلیونی قیمت تورهای آنتالیا (ویژه هفته اول مهر ماه) + لیست قیمت تورهای آنتالیا

بررسی هزینه های تور مسافرتی آنتالیا ویژه مهر ماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است.

اقتصاد آنلاین- فائزه امین پویا، تور مسافرتی آنتالیا و تماشای دریای زیبای مدیترانه از مناطق مختلف، بازدید از بناهای رومی، لذت تفریحات هیجان انگیز همه و همه در یک هوای بی نظیر  بخش سفری بی نظیر و خاطره انگیز برای مسافران آنتالیا است.

همچنین در این ایام علاوه بر فراهم بودن تفریحات هتل‌ها هم همه امکانات لازم در تور مسافرتی آنتالیا را در اختیار مسافران گذاشته و آماده پذیرش و خدمت رسانی به گردشگران ایرانی هستند.

در مرداد ماه هتل های ۵ ستاره برای ۶ شب اقامت و با خدمات  لاکچریUALL قیمت اتاق یک تخته را تا بیش از ۳۰۰ میلیون اعلام کرده بودند این در حالیست که با نزدیک شدن به پایان تابستان قیمت تورهای آنتالیا به شرح زیر اعلام قیمت کرده اند:

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی و تور مسافرتی آنتالیا، برای۷ روز سفر رفت و برگشت هوایی به آنتالیا و اقامت در هتل Granada Luxury Belek  قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ۵۷,۰۰۰,۰۰۰  تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ۸۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که  همین هتل طی هفته های گذشته برای قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ۷۸,۸۹۰,۰۰۰  تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۱۳۷,۸۹۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده بود

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی آنتالیا ( ۷ روز / مهر ماه ۱۴۰۲)
هتل نوع اتاق قیمت (هر نفر/ تومان)
Granada Luxury Belek ۲ تخته ۵۷,۰۰۰,۰۰۰
Granada Luxury Belek ۱ تخته ۸۶,۰۰۰,۰۰۰
Royal Wings ۲ تخته ۵۶,۰۰۰,۰۰۰
Royal Wings ۱ تخته ۸۷,۰۰۰,۰۰۰
Adalya Elite ۲ تخته ۵۵,۰۰۰,۰۰۰
Adalya Elite ۱ تخته ۸۵,۰۰۰,۰۰۰

منبع:اقتصاد آنلاین

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با وجود سالها تجربه بر آن شدیم تا محصولی برای جمع آوری اخبار مهم از موضوع های مهم و مورد دغدغه بازدید کنندگان عزیز مهیا سازیم و همچنین ابزاری جهت اطلاع از آخرین قیمت بازارهای مالی نیز فراهم کرده ایم

  چهارشنبه، 23 خرداد 1403

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم