• امروز:2,295
 • کل:5,866,075
۴ شب سفر رفت و برگشت هوایی به قشم چقدر هزینه دارد؟ + جدول قیمت

۴ شب سفر رفت و برگشت هوایی به قشم چقدر هزینه دارد؟ + جدول قیمت

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری به مقصد قشم در بهمن ماه به شرح جدول زیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ سفر به قشم نه تنها شما را با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این خطه از سرزمین پهناور ایران آشنا خواهد ساخت، بلکه اطلاعات بسیار مفیدی را راجع به اماکن دیدنی، اقامتگاه ها، مراکز خرید و بازارهای این شهر شگفت انگیز به شما عرضه خواهد کرد.

جزیره زیبای قشم دیگر رازی سرپوشیده نیست، تصاویر طبیعت تماشایی و جاذبه های گردشگری این مقصد دیدنی چنان فضای مجازی را اشباع کرده که دیگر هیچ کس با این جزیره شگفت انگیز و رویایی بیگانه نیست.

از مواهب طبیعی خاص و جاذبه های منحصربفردش گرفته تا سبک زندگی متفاوت و آداب و رسوم مردمان دوست داشتنی و میهمان نوازش، قشم به خوبی توانسته هویتی مستقل و جدا از کشورمان را برای خود بوجود آورد و به منطقه ای متمایز مبدل گردد.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته، برای ۳ شب سفر رفت و برگشت هوایی به قشم و اقامت در هتل بهشت قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۱۰,۱۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل ۵,۳۵۰,۰۰۰ برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۷,۹۵۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و تفاوت درنوع  ارائه خدمات هتلداری و همچنین سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی قشم ( ۴ شب / بهمن ماه ۱۴۰۱)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت (هرنفر / تومان)
بهشت ۴ ۲ تخته ۶,۴۰۰,۰۰۰
بهشت ۴ ۱ تخته ۱۰,۱۰۰,۰۰۰
بهشت ۴ کودک با تخت ۶,۴۵۰,۰۰۰
پرشین گلف ۳ ۲ تخته ۵,۶۰۰,۰۰۰
پرشین گلف ۳ ۱ تخته ۸,۹۰۰,۰۰۰
پرشین گلف ۳ کودک با تخت ۵,۶۰۰,۰۰۰
مارینا ۱ ۳ ۲ تخته ۵,۶۵۰,۰۰۰
مارینا ۱ ۳ ۱ تخته ۸,۵۰۰,۰۰۰
مارینا ۱ ۳ کودک با تخت ۵,۶۰۰,۰۰۰
سان سیتی ۳ ۲ تخته ۵,۳۵۰,۰۰۰
سان سیتی ۳ ۱ تخته ۷,۹۵۰,۰۰۰
سان سیتی ۳ کودک با تخت ۵,۳۵۰,۰۰۰

منبع:اقتصاد آنلاین

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با وجود سالها تجربه بر آن شدیم تا محصولی برای جمع آوری اخبار مهم از موضوع های مهم و مورد دغدغه بازدید کنندگان عزیز مهیا سازیم و همچنین ابزاری جهت اطلاع از آخرین قیمت بازارهای مالی نیز فراهم کرده ایم

  جمعه، 4 خرداد 1403

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم