• امروز:370
 • کل:3,486,201
رایزنی ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا با مقامات صهیونیستی

رایزنی ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا با مقامات صهیونیستی

وزیر امورخارجه آمریکا گفت که در دیدارهای خود با مقامات صهیونیستی درباره ایران رایزنی کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، آنتونی بلینکن، وزیر امورخارجه آمریکا که به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است با انتشار پیام‌هایی در حساب کاربری خود در توئیتر از دیدارهایش با نخست وزیر و رئیس رژیم صهیونیستی خبر داد.

وی در این پیام‌ها با مفید خواندن رایزنی‌هایش با مقامات صهیونیستی نوشت که در این دیدارها درباره ایران و موضوعات امنیتی منطقه گفت‌وگو کرده است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز روز دوشنبه در توییتی نوشت: ما در حال همکاری با آمریکا برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای و گسترش حلقه صلح هستیم. سیاست ما این بوده که هر چه در توان اسرائیل است برای جلوگیری از توسعه تسلیحات هسته‌ای توسط ایران انجام دهیم و سیاستمان همچنان همین باقی مانده است.

ادعای تلاش ایران برای دستیابی به تسلیحات هسته‌ای در حالی از سوی صهیونیست‌ها تکرار می‌شود که مقامات جمهوری اسلامی ایران بارها تاکید کرده‌اند، تولید و به‌کارگیری تسلیحات هسته‌ای‌ در دکترین دفاعی ایران هیچ جایی ندارد و ماهیت برنامه هسته‌ای کشور کاملا صلح‌آمیز است.


منبع:اقتصاد آنلاین

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با وجود سالها تجربه بر آن شدیم تا محصولی برای جمع آوری اخبار مهم از موضوع های مهم و مورد دغدغه بازدید کنندگان عزیز مهیا سازیم و همچنین ابزاری جهت اطلاع از آخرین قیمت بازارهای مالی نیز فراهم کرده ایم

  پنجشنبه، 9 آذر 1402

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم