• امروز:6,622
 • کل:5,427,035
توقف جریان خروج پول از بازار سهام/ رشد ۱۰ هزار واحدی شاخص کل

توقف جریان خروج پول از بازار سهام/ رشد ۱۰ هزار واحدی شاخص کل

معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۰ هزار واحدی شاخص کل آغاز شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، شاخص کل بورس اوراق بهادار در ادامه معاملات نیمه دوم بازار دیروز با تقاضا روبه رو شده است و تا کنون توانسته رشد ۰.۶۸ درصدی راثبت کند. 

شاخص هم وزن بعد از چند روز عملکرد بدتر از شاخص کل، امروز باردیگر در ۳۰ دقیقه ابتدایی بازار عملکرد بهتری نسبت به شاخص کل ثبت کرده و با رشد ۰.۹۴ درصدی روبه رو بوده است. 

ارزش معاملات خرد تا این لحظه ۱۳۰۰ میلیارد تومان بوده  که گروه خودرو و محصولات غذایی بیشترین ارزش معاملات را به خود تعلق داده اند. 

جریان خروج پول از بازار بعد از چند روز متوقف شده است و حقیقی ها تا این لحظه ۸۰ میلیارد پول به بازار سهام تزریق کرده اند که گروه محصولات غذایی بیشترین میزان ورود پول حقیقی را به خود اختصاص داده است.

تا این لحظه از بازار سرانه خرید اشخاص حقیقی ۱۹.۷ میلیون تومان و سرانه فروش آن‌ها ۱۸ میلیون تومان بوده که حاکی از قدرت بیشتر تقاضا نسبت به عرضه در ۳۰ دقیقه ابتدایی بازار است. 


منبع:اقتصاد آنلاین

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با وجود سالها تجربه بر آن شدیم تا محصولی برای جمع آوری اخبار مهم از موضوع های مهم و مورد دغدغه بازدید کنندگان عزیز مهیا سازیم و همچنین ابزاری جهت اطلاع از آخرین قیمت بازارهای مالی نیز فراهم کرده ایم

  دوشنبه، 3 ارديبهشت 1403

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم