• امروز:3,878
 • کل:6,646,355
جزییات ‌انفجار‌ در یکی از مراکز نظامی اصفهان / حادثه تلفات جانی نداشت‌

جزییات ‌انفجار‌ در یکی از مراکز نظامی اصفهان / حادثه تلفات جانی نداشت‌

ساعتی پیش صدای انفجار شدیدی در محدوده خیابان امام خمینی اصفهان به گوش رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، استاندار اصفهان با تایید این خبر گفت: انفجاری در یکی از مراکز نظامی رخ داده که خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

تایید صداهای ناهنجار در اصفهان

منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تایید صداهای ناهنجار در خیابان امام خمینی اصفهان گفت:‌ علت وقوع این صداها در دست بررسی است. وی با بیان اینکه بنا بر اعلام شهروندان به یگان ‌ای امدادی صداهای ناهنجاری طی سه الی چهار مرحله در محدوده امام خمینی شنیده شده است، اظهار داشت:‌ بررسی علت وقوع این صداها در دستور کار قرار گرفته است و به زودی اعلام خواهد شد.

انفجار در یکی از مراکز نظامی

استاندار اصفهان در این زمینه گفت: انفجاری در یکی از مراکز نظامی رخ داده که خوشبختانه تلفات جانی نداشته است. وی ادامه داد: علل و عوامل انفجار و همچنین بررسی میزان خسارت وار‌ده در دست بررسی است.

بررسی علت حادثه انفجار در مهمات‌سازی

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان نیز با تایید انفجار در یکی از مراکز مهمات‌سازی وزارت دفاع گفت: این حادثه تلفات جانی نداشته است.  محمدرضا جان نثاری ‌گفت: خسارات وارده و علل این حادثه در دست بررسی است.

منبع: تسنیم

منبع:اقتصاد آنلاین

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با وجود سالها تجربه بر آن شدیم تا محصولی برای جمع آوری اخبار مهم از موضوع های مهم و مورد دغدغه بازدید کنندگان عزیز مهیا سازیم و همچنین ابزاری جهت اطلاع از آخرین قیمت بازارهای مالی نیز فراهم کرده ایم

  پنجشنبه، 4 مرداد 1403

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم