• امروز:5,671
 • کل:5,942,523
تفاهم‌نامه همکاری تربیت بدنی وزارت علوم و فدراسیون دوچرخه‌سواری

تفاهم‌نامه همکاری تربیت بدنی وزارت علوم و فدراسیون دوچرخه‌سواری

به منظور توسعه همگانی رشته دوچرخه سواری در دانشگاه‌های کشور و افزایش مشارکت دانشجویان در این رشته ورزشی، مسئولین تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و فدراسیون دوچرخه سواری تفاهم نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش ایسنا و به نقل از تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری، در این جلسه که در محل فدراسیون دوچرخه سواری برگزار گردید، قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ضمن خیر مقدم به علیزاده مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تشکیل این جلسه و همکاری فی مابین را فرصت مناسبی برای توسعه هر چه بیشتر دوچرخه سواری در دانشگاه‌ها دانست.

وی رشته دوچرخه سواری را از جمله ورزش‌هایی دانست که علی رغم کمبود فضای ورزشی تخصصی در کشور، با تلاش ورزشکاران و مربیان این رشته به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرده است.

وی کسب اولین مدال دوچرخه سواری در بخش بانوان در بین بهترین‌های دنیا را به عنوان گام مهمی برای موفقیت‌های آینده برشمرد و گفت: وجود ورزشکاران دانشجو در تیم‌های ملی بانوان و مردان فرصت مناسبی برای توسعه این رشته در دانشگاه‌ها و کسب مدال در مسابقات دانشجویی بین المللی است.

در ادامه دکتر علیزاده مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تشکر از رییس فدراسیون دوچرخ‌سواری و همچنین تبریک موفقیت بانوی تاریخ ساز دوچرخه سواری به بانوان ورزشکار و مربیان این رشته، علاقه مندی بالای بیش از ۷۰۰ هزار دانشجو و در مجموع بسترها و فضاهای مناسب و منابع مادی و مالی موجود در دانشگاه‌ها را مبین آمادگی کامل این مجموعه برای توسعه ورزش دوچرخه سواری در بین دانشجویان دانست.

علیزاده ورود به توسعه همگانی رشته‌های ورزشی در دانشگاه‌ها را از وظایف اصلی اداره کل دانست و افزود: مجموعه فضاها و امکانات دانشگاه‌ها همگی در اختیار فدراسیون می‌باشد و امیدواریم بتوانیم با کمک دانش فنی فدراسیون و آموزش مربیان دانشگاهی ضمن توسعه علمی و همگانی این رشته، با شناخت نخبگان دانشجو شاهد موفقیت‌های بیشتر در عرصه‌های بین المللی باشیم.

در پایان جلسه تفاهم نامه همکاری به امضاء طرفین رسید.

افتتاح مرکز تندرستی و مشاوره ورزشی دانشگاه باهنر کرمان

مکان جدید مرکز تندرستی و مشاوره ورزشی دانشگاه شهید باهنر کرمان، با حضور دکتر محمد حسین علیزاده مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

هم اکنون مدیریت مرکز مشاوره ورزشی و تندرستی دانشگاه شهیدباهنر کرمان بر عهده دکتر منصور صاحب الزمانی عضو هیأت علمی دانشگاه است و در این مرکز هر ساله از ۱۰۰۰ نفر تست ساختار قامتی اسکلتی گرفته می‌شود.

انتهای پیام


منبع:ایسنا

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  • قائم‌مقامی در مسابقات شطرنج آزاد مالزی سوم شد

   احسان قائم مقامی توانست عنوان سومی مسابقات شطرنج آزاد مالزی را کسب کند و ریتینگ بین‌المللی خود را ۵.۱ واحد افزایش دهد.به گزارش ایسنا، روز یک‌شنبه27 مرداد دور آخر مسابقات شطرنج آزاد مالزی برگ...

   ادامه
  • ۴۰۰ گل روی نیمکت یوونتوس!

   باشگاه یوونتوس با نیکمت‌نشینی ماریو مانژوکیچ و گونسالو ایگواین ۴۰۰ گل خود را کنار گذاشت.به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، تقریبا ۴۰۰ گل در نیکمت یوونتوس نشسته است. تیم تورینی که ...

   ادامه
  • پایان کار نمایندگان ایران در اسکی روی چمن قهرمانی جهان

   نمایندگان اسکی ایران با قرار گرفتن در جایگاه‌های هفتم و سیزدهم به کار خود در مسابقات جهانی اسکی روی چمن پایان دادند.به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی، در روز چهارم و پایان...

   ادامه
  • تیراندازان ایران در راه جام جهانی برزیل

   تیم ملی تیراندازی ایران با ۱۰ ورزشکار ۲۸ مردادماه تهران را به مقصد مسابقات جام جهانی برزیل ترک می‌کند.به گزارش ایسنا،  جام جهانی برزیل در رشته تفنگ و تپانچه آخرین مرحله توزیع سهمیه باز...

   ادامه
  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir