• :632
 • :4,661,630
سماکین: توانایی تیراندازی ایران زیاد است/ باید بهترین‌ها را انتخاب کنیم

سماکین: توانایی تیراندازی ایران زیاد است/ باید بهترین‌ها را انتخاب کنیم

سرمربی تیم ملی تپانچه گفت: باید بهترین ها را برای حضور در تیم ملی انتخاب کنیم.


به گزارش ایسنا، اردوی تیم ملی تفنگ و تپانچه در محل سالن ۸۰ خطی فدراسیون تیراندازی در حال برگزاری است. اردوی تیم ملی تفنگ ایران با حضور 17 تیرانداز از ۱۱ آذرماه آغاز شده و تا ۲۳ ادامه دارد. الهه احمدی، مهیار صداقت، امیر محمد نکونام، حسنا توتونچی، حسین باقری، نرجس اماقلی نژاد، آرمینا صادقیان، امیرسیاوش ذوالفقاریان، نجمه خدمتی و فاطمه کرم زاده اسامی حاضر در اردوی تفنگ بادی و مهلقا جام بزرگ، نازنین زینب جعفری، مریم سلیمی، فاطمه صالحی، پوریا نوروزیان، علی گرمابی و محمد حسین شریف زاده نفرات حاضر در اردوی خفیف هستند.

همچنین اردوی تمرینی تیم تپانچه ایران نیز با حضور 16 ورزشکار از 5 آذرماه در محل فدراسیون تیراندازی آغاز شده و فردا به پایان می‌رسد.
آمیتیس جعفری، سارا میرابی، سیده شیرین مرتضوی، درسا عرب شاهی، عرفان صلولتی، الهام هریجانی، هانیه رستمیان، سجاد پور حسینی، گلنوش سبقت الهی، جواد فروغی، وحید گل خندان، محمد رضا محمودی، سید مهدی موسوی راضی، مینا قربانی، محمد تاج دینی و مصطفی نصیری نفراتی هستند که در این اردو زیر نظر الکساندر سماکین تمرین می کنند.

در این روز علی دادگر، اکبر محمودی سرپرست نایب رییسی فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون در این اردو حضور داشتند و با ورزشکاران به صحبت پرداختند.

الکساندر سماکین سرمربی تیم ملی در حاشیه اردوهای تیم ملی تیراندازی در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر در اردوی تیم ملی تپانچه ورزشکاران زیادی حضور دارند. ما باید بهترین‌ها را بیرون بکشیم. علاوه بر این افراد تعداد دیگری هم هستند که باید اضافه شوند تا در نهایت تیم اصلی را انتخاب کنیم.

وی افزود: تنها بهترین‌ها در اردو نیستند، آن‌هایی هم که کمی وضعیت پایین‌تری دارند نیز در اردو هستند و می‌خواهیم شرایط را بررسی کنیم تا بتوانیم بهترین‌ها را انتخاب و از سایر افراد در آینده استفاده کنیم.
سماکین گفت: در حال حاضر اینها دعوت شده‌اند و روی آنها باید کار کنیم تا ببینیم چه می‌شود. توانایی در ورزشکاران ایرانی وجود دارد و ما سعی می‌کنیم با همین توانایی ها سهمیه المپیک کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی تپانچه افزود: برای ۲۵ متر هم سعی می کنیم اردو ها را با حداقل نفرات آغاز کنیم تا در خفیف هم ورزشکاران به آمادگی لازم برسند.
انتهای پیام


منبع:ایسنا

  *

  • پیشکسوت پرسپولیس: خدا می‌داند چرا بودیمیر جذب شده

   جواد منافی می‌گوید پرسپولیس شانس آورده مقابل استقلال خوزستان به برتری رسیده است زیرا تیم برانکو هیچ برنامه‌ای برای باز کردن گره بازی نداشت.جواد منافی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ای...

  • ریبری: اگر ریاکار بودم جایم در تیم ملی بود/ من را با فوتبالم قضاوت کنید

   هافبک فرانسوی بایرن مونیخ مصاجبه‌ای با نشریه اکیپ فرانسه داشت و درباره مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، فرانک ریبری، هافبک فرانسوی بایرن مونیخ همیشه با حواشی روبه...

  • مارتینس: مشکل ایکاردی با اینتر باید خیلی زود رفع شود

   مهاجم جوان آرژانتینی درباره مشکل هموطن خود با این تیم صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد این مشکل خیلی زود رفع شود.به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، باشگاه اینتر سمیر هاندانوویچ را به عنوان کاپی...

  • پاکزاد: دعوت زهرا نعمتی به تیم ملی بستگی به نظر کادر فنی دارد

   دبیر فدراسیون تیر و کمان درباره غیبت زهرا نعمتی در آخرین مرحله رنکینگ کشوری و دعوت وی به تیم ملی گفت: برای حضور زهرا نعمتی در تیم ملی باید کادر فنی تصمیم‌گیری کند.بهزاد پاکزاد در گفت‌وگو با ...

  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir