• امروز:2,814
 • کل:4,970,354
اعلام استارت لیست وزنه برداری بازیهای آسیایی/ سهراب، بهداد و سعید صدرنشین شدند

اعلام استارت لیست وزنه برداری بازیهای آسیایی/ سهراب، بهداد و سعید صدرنشین شدند

سهراب مرادی، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی در استارت لیست نهایی رقابتهای وزنه برداری بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا پالمبنگ، در صدر وزن خود قرار گرفتند.


به گزارش ایسنا و به نقل از  فدراسیون وزنه‌برداری، از  سوی کمیته برگزاری رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی  2018  جاکارتا، استارت لیست نهایی این مسابقات اعلام شد.

رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا پالمبنگ با حضور 166 وزنه‌بردار زن و مرد  از ۳۰ کشور که 62 شرکت کننده زن و 1۰۴ وزنه‌بردار مرد هستند.

 در نهایت این دوره از رقابت‌ها دوشنبه پنجم شهریور با برگزاری مسابقات اوزان سنگین وزن آقایان و خانم ها به پایان می رسد.

رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی 2018  جاکارتا پالمبنگ، فردا (دوشنبه 29مرداد ماه) با رقابت  12 وزنه بردار گروه (A) دسته 48 کیلوگرم  زنان راس ساعت 11:30به وقت تهران آغاز می شود.

نخستین ملی پوش ایران نیز مجید عسگری وزنه‌بردار دسته 69 کیلوگرم  در روز چهارشنبه (31 مردادماه) از ساعت 1۴ به وقت جاکارتا (ساعت 1۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران)  در گروه  B این وزن به روی تخته می رود.

برنامه زمانبندی و رکورد ورودی ملی پوشان وزنه‌برداری  ایران به شرح زیر است:

"مجید عسگری" با رکورد ورودی ۳۲۰ کیلوگرم  درگروه(B) دسته 69کیلوگرم  چهارشنبه 22 آگوست (31مرداد ماه) ساعت1۱:۳۰ به وقت تهران به مصاف حریفان خود می رود.

"علی مکوندی" با رکورد ورودی ۳۶۱ کیلوگرم  درگروه (A) دسته 85 کیلوگرم  جایگاه  سوم را دارد. "الجومالی" از عراق با رکورد ورودی ۳۶۵ کیلوگرم  رکورد در صدر این وزن جای گرفته و "یانک" با رکورد ورودی ۳۶۲ کیلوگرم  و "لیم" با ۳۶۱ کیلوگرم  از کره جنوبی در رده بعدی قرار دارند. رقابت دسته ۸۵کیلوگرم  با حضور هفت وزنه‌بردار جمعه 24 آگوست (2شهریورماه) گروه A  ساعت14:30 به وقت تهران برگزار می شود.

"سهراب مرادی" با رکورد ورودی ۴۱۵ کیلوگرم  صدرنشین دسته ۹۴ کیلوگرم  است.  "کیانوش رستمی" نیز با رکورد ورودی ۴۰۰ کیلوگرم  در رده دوم جای دارد. "الباخ" از قطر با ۳۹۰ کیلوگرم  رکورد ورودی در جایگاه سوم است .ر. گروه(A) دسته 94کیلوگرم  با حضور ۱۰ وزنه بردار روز شنبه 25 آگوست (سوم شهریورماه) ساعت11:30 به وقت تهران برگزار می شود.

در دسته ۱۰۵ کیلوگرم   "روسلان نوردینف"  از  ازبکستان با رکورد ورودی ۴۱۵ کیلوگرم  صدر نشین این وزن است. "براری" و "هاشمی" به همراه "جاسم" از عراق با رکورد ورودی ۴۱۰ کیلوگرم  در رده های بعدی قرار گرفته‌اند. پیکارهای گروه (A) دسته 105کیلوگرم  با حضور هشت وزنه‌بردار، یکشنبه 26آگوست (چهارم شهریور ماه)  ساعت 14:30 به وقت تهران پیگیری می شود.

 بهداد سلیمی و سعید علی حسینی به همراه دجانباگائف از ازبکستان با رکورد ورودی ۴۴۰ کیلوگرم  به دنبال کسب مدال طلا در دسته فوق سنگین هستند. رقابت گروه(A) دسته 105+کیلوگرم ، با حضور هفت وزنه‌بردار، دوشنبه 27آگوست (پنجم شهریورماه) ساعت 11:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام


منبع:ایسنا

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  • توضیح رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات دیدار تراکتور-پیکان

   رئیس کمیته انضباطی گفت: باید در مهلت قانونی منتظر وصول دفاعیات از سوی افراد باشیم و به محض تکمیل پرونده، تصمیم نهایی در خصوص اتفاقات اتخاذ خواهد شد.به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال...

   ادامه
  • بانوی وزنه‌بردار ایران : برای آینده اهداف بزرگتری داریم

   بانوی وزنه‌بردار ایران گفت: هر چند امروز بهترین عملکردم را نشان ندادم اما برای آینده اهداف بزرگتری دارم.به گزارش ایسنا، ابریشم ارجمند خواه پس از تجربه اولین حضور در مسابقات وزنه برداری بانوا...

   ادامه
  • تیاگو: مطمئنم امسال هم قهرمان خواهیم شد

   ستاره بایرن مونیخ می‌گوید شکی نیست این تیم بار دیگر در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.به گزارش ایسنا و به نقل از اشپیگل، بایرن مونیخ خود را برای یک قهرمانی دیگر در بوندسلیگا آما...

   ادامه
  • اتحادیه فوتبال انگلیس "ساری" را محکوم کرد

   اتحادیه فوتبال انگلیس رفتار مائوریسیو ساری را در جریان بازی با برنلی محکوم کرد تا این مربی در آستانه محرومیت قرار گیرد.به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، مائوریسیو ساری سرمربی ایتالیایی چلسی...

   ادامه
  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir