• :885
 • :4,661,883
عظمت انقلاب اسلامی در اعترافات دشمنان به‌خوبی نمایان است

عظمت انقلاب اسلامی در اعترافات دشمنان به‌خوبی نمایان است

نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز عظمت انقلاب اسلامی در اعترافات آمریکایی‌ها به‌خوبی نمایان است و دشمنان از اقتدار ایران اسلامی و سپاه عصبانی هستند.


به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی در آیین تکریم و معارفه مسؤول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار کرد: حفظ انقلاب اسلامی نیازمند هوشیاری بیشتر نیروهای انقلابی است .
وی در واکنش به اظهارنظرهای ایادی غرب و رئیس‌جمهوری آمریکا علیه اقتدار ایران اسلامی و تهدیدهای پوشالی دشمنان نظام اسلامی اظهار کرد: آنچه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا امروز می‌گوید، دو هدف اصلی دارد که یکی، غلبه بر شدت عصبانیت دولت این کشور و خود او از اقتدار ایران اسلامی است .
وی گفت: تعادل ترامپ و مقامات آمریکایی به‌واسطه این عصبانیت از بین رفته است و آن‌ها امروز از قدرت و عظمت جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران که سنگرنشین خط مقدم انقلاب اسلامی است، می‌هراسند .
نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: هدف دوم ترامپ از این گفته‌ها، این است که کشورهای دیگر همچون عربستان‌سعودی را در چپاول‌های خود، بیشتر به سمت استعمار بکشانند و اهداف خود را در این کشورها پیاده سازند .
حاجی‌صادقی بیان کرد: سپاه پاسداران با عَلَم حضرت ابوالفضل (ع) که همان «وَ الله ان قَطَعْتُموا یمینی، اِنّی اُحامی اَبَداً عَنْ دینی» (به خدا قسم اگر دست راستم را قطع کنید، من از حمایت از دینم دست برنمی‌دارم) است، در میدان حضور دارد .
وی تصریح کرد: سپاه با فرهنگ‌گیری از سیره حضرت علی‌اکبر (ع) به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و همه حرف پاسداران و بسیجیان این است که آمده‌ایم، سر می‌دهیم، آبرو می‌دهیم، تهمت‌ها را به جان می‌خریم؛ اما نمی‌گذاریم کوچک‌ترین آسیبی به انقلاب اسلامی برسد .
نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: فلسفه وجودی سپاه پاسداران این است که خود را فدای انقلاب اسلامی کند تا انقلاب پایدار بماند؛ ولو اینکه فشارها، سختی‌ها و مصیبت‌هایی را هم در این راه به جان بخرد .
حاجی‌صادقی تصریح کرد: امروز اقتدار سپاه زبانزد جهانیان بوده و در دورانی قرار داریم که توانمندی، امکانات و تجهیزات سپاه پاسداران دشمنان و شخص رئیس‌جمهوری آمریکا را به اعتراف وامی‌دارد که انقلاب اسلامی ظرف ۱۲ دقیقه می‌تواند کل منطقه خاورمیانه را تحت سیطره خود قرار دهد .
وی ادامه داد: گرچه این حرف از اساس باطل است و انقلاب اسلامی هرگز دنبال چنین چیزی نیست که منطقه را تحت سیطره خود درآورد؛ اما به‌هرحال عظمت انقلاب اسلامی در اعترافات دشمنان به‌خوبی نمایان است .
نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: به دولت‌های دست‌نشانده آمریکا توصیه می‌کنیم تا بررسی کنند آمریکایی که این همه برخی کشورها را فریب داد، چپاول و استعمار و دست آخر هم آن‌ها را رها کرد، سزاوار اعتماد بوده یا انقلاب اسلامی که ۴۰ سال بر اصول خود ایستادگی کرده است .
حاجی‌صادقی گفت: این کشورها باید بدانند که اگر در راه استعمار قرار گیرند، نتیجه‌ای برایشان جز ذلت نخواهد داشت .

انتهای پیام

منبع:ایسنا

  *

  • دنیای استکبار دست آمریکا و ایادی ناپاک آن است

   یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما در دورانی زندگی می‌کنیم که دنیای استکبار دست آمریکا و ایادی ناپاک آن همچون بن سلمان‌ها و نتانیاهوها است که از همه قدرت و توان‌شان برای ایجاد اختلاف بین ...

  • آیت الله مکارم شیرازی: باید جلوی معماری غربی گرفته شود

   آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر این که باید جلوی معماری غربی گرفته شود، اظهار کرد: متأسفانه در برخی ساخت و سازها مشاهده می‌شود که طبق روش و معماری غربی پیش رفته اند؛ معماری ایرانی اسلامی ج...

  • رهبر سیاسی مردم بحرین: ملت ما از مواضع خود قدمی عقب نمی‌نشیند

   یکی از رهبران سیاسی انقلاب مردم بحرین گفت: بحرین به حمایت و ایستادگی شما در کنار ملت خود نیاز دارد به ویژه در اجتماعات مختلف و راهپیمایی‌ها. ملت بحرین همیشه صبور بوده و مخالف ناامیدی است و د...

  • پیام تسلیت رئیس دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی حادثه تروریستی اخیر

   پرویز داوودی در پیام تسلیتی به مناسبت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان نوشت: دشمنان نابخرد و ناجوانمرد ایران اسلامی و در رأس آنها استکبار جهانی و رژیم کودک کش صهیونیستی باید بدانند که مردم ا...

  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir