• امروز:4,093
 • کل:5,724,955
سامسونگ برای رقابت با الکسا، فروشگاه بیکسبی را راه‌اندازی می‌کند

سامسونگ برای رقابت با الکسا، فروشگاه بیکسبی را راه‌اندازی می‌کند

سامسونگ با هدف رقابت با دستیار‌های صوتی گوگل و الکسا آمازون، به‌دنبال غنی‌ترکردن دستیار صوتی خود و راه‌اندازی فروشگاه اختصاصی برای آن است.

سامسونگ فروشگاه نرم‌افزاری جدید به‌ نام فروشگاه بیکسبی (Bixby Marketplace) افتتاح کرده تا کاربران بتوانند میانبرهای جدیدی برای استفاده از بیکسبی پیدا کنند و راحت‌تر به دنبال کپسول‌های بیکسبی بگردند. این ابزار مانند الکسا آمازون است که به شما اجازه می‌دهد بهراحتی به ویژگی‌های خاصی از برنامه با فرمان‌های صوتی دسترسی پیدا کنید.

درحالحاضر، بیکسبی با اپ‌های شخص ثالث ادغام شده تا دستورها را سریع‌تر اجرا کند؛ اما وجود چنین فروشگاهی، گشتن در دسته‌های مختلف ازجمله بازی‌ها، محتوا، سفر و موسیقی را ساده‌تر می‌کند. همچنین، کاربران می‌توانند کپسول‌ها را طبق نیاز خود سفارشی کنند. بهعنوان مثال، اگر ترجیح می‌دهید از اوبر یا لیفت استفاده کنید، می‌توانید کپسول حملونقل را انتخاب کنید تا هر زمان با استفاده از دستور صوتی ماشینی برای فرودگاه درخواست کردید، از اوبر برای شما تاکسی بگیرد. برنامههای محبوب شخص ثالث عبارت‌اند از: گوگل مپ، یوتیوب، اسپاتیفای، یِلپ (Yelp) و ان‌پی‌آر (NPR). البته، دستیار گوگل نیز در تلفن‌های سامسونگ دردسترس است و شاید برای برنامه‌های گوگل روش بهتری باشد.

سامسونگ ادعا می‌کند که در فروشگاه بیکسبی اجازه‌ی تبلیغات بصری را نمی‌دهد. هرچند مشخص نیست همانند آنچه در دستیار گوگل دیدیم که تبلیغ فیلم دیزنی را صوتی انجام داده بود، تبلیغات صوتی وجود دارد یا خیر.

سامسونگ با راهاندازی این فروشگاه، امیدوار است توسعهدهندگان بیشتری را جذب این بازار کند. همچنین، قصد دارد در اواخر پاییز در کنفرانس توسعهدهندگان در سن‌خوزه کالیفرنیا، کاربران آمریکا و کرهجنوبی بتوانند از این فروشگاه استفاده کنند.

Bixby


منبع:زومیت

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir