• امروز:7,407
 • کل:5,944,259
تصادف زنجیره‌ای ۹مصدوم برجاگذاشت

تصادف زنجیره‌ای ۹مصدوم برجاگذاشت

براثر برخورد زنجیره‌ای سه خودرو در جاده زرین‌شهر به اصفهان روبه‌روی پل ذوب‌آهن ۹نفر را مصدوم و راهی بیمارستان کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: این حادثه ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه امروز رخ داد که در آن دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی تیبا با یکدیگر برخورد کردند.
غفور راستین افزود: در این سانحه رانندگی ۹ نفر شامل ۵ مرد، سه زن و یک پسر بچه مصدوم شدند.
وی ادامه داد: سه نفر از مصدومان برای انتقال به بیمارستان رضایت ندادند اما ۶ مصدوم دیگر به منظور تکمیل مراحل درمانی و رسیدگی بیشتر به بیمارستان شهدای لنجان منتقل شوند.
زرین‌شهر مرکز شهرستان لنجان با جمعیت بالغ بر ۲۵۵ هزار نفر در ۳۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد. 
بر اساس آمار موجود، سالانه ۱۷ هزار نفر در اثر سوانح جاده‌ای به خصوص در جاده‌های کویری کشور جان خود را از دست می‌دهند و ۲۵۰ هزار نفر نیز مصدوم می‌شوند. 
۲ هزار و ۴۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۵ هزار و ۴۰۰ کیلومتر بزرگراه و ۲۳ هزار و ۸۰۰ کیلومتر راه اصلی در کشور وجود دارد، همچنین حدود ۴۷ هزار و ۲۶۳ کیلومتر مربع از مساحت ایران در زمره بیابان و کویر به ویژه در مرکز کشور قرار می‌ گیرد. 
استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شامل ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزاد راه است.


منبع:اقتصاد آنلاین

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir