• امروز:6,989
 • کل:5,943,841
«لکما» برای تصویب افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها به مجمع می رود

«لکما» برای تصویب افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها به مجمع می رود

شرکت کارخانجات مخابراتی ایران برای تصویب افزایش ۱۶۰ درصدی سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها مجمع عمومی فوق العاده برگزار می‌کند.

اقتصاد آنلاین - رامین بیات؛ افزایش سرمایه «لکما» به منظور اصلاح ساختار مالی و خروج از شمولیت مفاد ماده 141 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت انجام خواهد شد. براین اساس شرکت کارخانجات مخابراتی ایران قصد دارد سرمایه خود را از 140.1میلیارد تومان به 365.5 میلیارد تومان از محل تجدید ارزیابی دارایی ها افزایش دهد.

 ازسویی گزارش بازرس قانونی دربازه گزارش توجیهی هیات مدیره «لکما» در خصوص افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق العلاده صاحبان سهام این شرکت در راستای اجرای مفاد تبصره 2 ماده 161 اصلاحیه قانون تجارت حاکی از موافقت بازرس قانونی برای انجام افزایش سرمایه است.

همچنین مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات مخابراتی ایران به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه روز پنج‌شنبه 23 اسنفدماه برگزار خواهد شد.

 این در حالی است که «لکما» در حال حاضر در بازار پایه فرابورس داد  و ستد می‌شود و قرار است تا خردادماه  سال آینده، مقررات جدید این بازار اجرایی شود، با توجه به این قوانین اصلاحی می‌توان گفت نوسان‌گیری و سفته بازی در بازار پایه گرفته خواهد شد. 


منبع:اقتصاد آنلاین

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir