• امروز:4,854
 • کل:23,220,600
کابینه عزیزی خادم؛ از تعیین کمیته‌های قضایی تا بازوان اجرایی

کابینه عزیزی خادم؛ از تعیین کمیته‌های قضایی تا بازوان اجرایی

عزیزی خادم و هیات رئیسه باید طی ماه‌های آینده گزینه‌های مدنظر خود را برای اخذ رای اعتماد به مجمع فدراسیون فوتبال معرفی کنند.


به گزارش ایسنا، با انتخاب رئیس جدید فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رئیسه این فدراسیون، فوتبالی‌ها چشم‌ انتظار تغییرات گسترده در ارکان کلیدی و تاثیرگذار هستند که می‌تواند بر روند اجرایی برگزاری مسابقات باشگاهی و همین‌طور راهبردهای فدراسیون فوتبال در آینده تاثیرگذار باشد.

تمام تصمیمات شهاب‌الدین عزیزی خادم برای سمت‌های مختلف وقتی نهایی می‌شود که اعضای هیات رئیسه آن را مصوب کنند. در نتیجه نخستین جلسه هیات رئیسه این فدراسیون روز دوشنبه برگزار می‌شود و اعضاء می‌توانند هماهنگی‌های لازم را برای آینده نزدیک و تصمیم‌گیری برای برخی از امور روی زمین مانده، انجام دهند.

به جز مسائل راهبری و کلان که نیازمند برگزاری جلسات کارشناسی است، عزیزی خادم و هیات رئیسه باید در ارتباط با تعیین اعضای برخی از کمیته‌ها و پست‌های اجرایی به توافق برسند و تصمیمات خود را اجرایی کنند.

در واقع ماموریت اصلی این فدراسیون در آینده - مطابق اساسنامه – تعیین اعضای کمیته‌ها است. مطابق اساسنامه مصوب سال 99، انتخاب رییس، معاون و اعضای کمیته‌های حسابرسی، اخلاق، انضباطی، استیناف، انتخابات و همچنین خزانه دار به اعضای مجمع محول شده که به فرد معرفی شده از سوی هیات رییسه رای اعتماد یا عدم اعتماد خواهند داد.

در نتیجه عزیزی خادم باید طی ماه‌های آینده تا برگزاری مجمع این فدراسیون، تکلیف کمیته‌های مذکور را مشخص کند و برای کابینه خود رای اعتماد بگیرد.

علاوه بر این، او تکلیف باید دو بازوی اجرایی خود را هم مشخص کند. دبیرکل فدراسیون و همینطور رئیس سازمان لیگ بازوان کلیدی فدراسیون فوتبال هستند بحث‌های مختلفی درباره گزینه‌های احتمالی شکل گرفته است. فعلا مهدی محمدنبی، خزانه‌دار و حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ هستند اما باید دید گمانه‌زنی‌های درباره اسامی احتمالی محقق می‌شود یا خیر؟

انتخاب سرپرست برای نایب رئیس اول و دوم (رئیس سازمان لیگ) تا زمان برگزاری مجمع از دیگر ماموریت‌های عزیزی خادم است که این موضوع بستگی به نظر خودش دارد هیات رئیسه دخالتی روی این موضوع نخواهد داشت و در ادامه مجمع تصمیم نهایی را می‌گیرد.

تعیین تکلیف کمیته‌های مختلف فدراسیون فوتبال از جمله مواردی است که رئیس جدید و هیات رئیسه باید به سرعت درباره آن‌ها تصمیم‌گیری کنند که مطمئنا چند ماه زمان می‌برد تا تمام تغییرات انجام شود.

در کنار این‌ها باید بحث آماده‌سازی تیم‌ملی فوتبال برای حضور در انتخابی جام‌جهانی را هم در نظر گرفت که عزیزی‌خادم آن را اولویت نخست خود در نظر گرفته است. فدراسیون امیدوار است کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست ایران برای برگزاری مسابقات گروه C به صورت متمرکز در ایران را بپذیرد.

در هر حال باید دید از دل جلسه پیش‌روی اعضای هیات رئیسه چه تصمیماتی به بیرون درز خواهد کرد.

البته عزیزی خادم با توجه به آرای قابل قبول خود برای رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون، به نظر مشکل چندان زیادی برای گرفتن رای اعتماد برای کمیته‌های قضایی و حسابرسی از مجمع نخواهد داشت.

انتهای پیام


منبع:ایسنا

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  • لژیونر هندبال زنان: از تیم ملی عراق پیشنهاد دارم/برای جام عرب باید از فدراسیون اجازه بگیرم

   اسرا زندی گفت: با تیم هندبال "یانه اربیل" در لیگ عراق به مقام قهرمانی رسیدیم ولی برای حضور در جام عرب نیاز به اجازه فدراسیون ایران دارم.به گزارش ایسنا، اسرا زندی لژیونر هندبال ایرا...

   ادامه
  • نقش ورزش در پیشگیری از بیماری‌های بزرگسالی

   ورزش نقش ویژه ای در پیشگیری از بیماری‌های بزرگسالی از جمله دیابت، بیماری های قلبی، افزایش بی مورد وزن، شکستگی پوکی استخوان و... دارد.به گزارش ایسنا، شیوه زندگی نادرست و در راس آن بی تحرکی و ...

   ادامه
  • سهمیه کاروان ایران در المپیک توکیو ۶۳ تایی شد

   با توزیع سهمیه های وزنه برداری، تعداد سهمیه کاروان ایران در المپیک توکیو به عدد ۶۳ رسید.به گزارش ایسنا، با  اعلام رسمی دو سهمیه وزنه برداری ایران در المپیک توکیو، تعداد سهمیه‌های کاروان...

   ادامه
  • اظهار نظر عجیب سرمربی عراق درباره پیروزی ایران برابر هنگ کنگ

   سرمربی تیم ملی فوتبال عراق پیروزی برابر هنگ کنگ را سخت توصیف کرد و به پیروزی قاطع ایران برابر این تیم هم واکنش نشان داد.به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال عراق در دیدار برابر ...

   ادامه
  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir