• امروز:11,465
 • کل:10,860,395
اسکندریون: برای بازگشایی استخرها بخشنامه اجرایی ارسال نشده/ امیدواریم مجوز بازگشایی کامل بدهند

اسکندریون: برای بازگشایی استخرها بخشنامه اجرایی ارسال نشده/ امیدواریم مجوز بازگشایی کامل بدهند

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: ستاد مقابله با کرونا اعلام کرده که استخرهای سرپوشیده در مناطق زرد می‌توانند بازگشایی شوند اما هنوز بخشنامه اجرایی به فدراسیون ارسال نشده است.


حمید اسکندریون در گفت و گو با ایسنا، در خصوص بازگشایی استخرهای سرپوشیده اظهار کرد: ستاد مقابله با کرونا اعلام کرده است که استخرهای سرپوشیده در مناطق زرد می‌توانند بازگشایی شوند. ما هم در فدراسیون دنبال هستیم تا بخشنامه را بگیریم و به کل کشور ابلاغ کنیم.

اسکندریون در ادامه گفت: البته ستاد کرونا اعلام کرده است که استخرها فعلا فقط یک هفته می توانند بازگشایی ‌شوند اما خوب می‌دانید که نمی‌توان استخر یک هفته باز باشد. بایستی تصمیم جدی در این خصوص گرفته شود. ما با فدراسیون پزشکی ورزشی مکاتبه کردیم و آنها هم دنبال این قضیه هستند. امیدواریم بتوانیم مجوز بازگشایی کامل را بگیریم.

وی در خصوص بازگشایی یک هفته ای استخرها که بیشتر ضرر است تا سود گفت: بله دقیقا و اصلا امکان ندارد. ما هم این‌ها را عنوان کردیم و در حال بررسی است. ما هم منتظر صدور بخشنامه هستیم تا به امید خدا به کل کشور ابلاغ کنیم.

اسکندریون در ادامه گفت: برای استخرها پروتکل‌هایی تعیین شده که مهمترین آن فعالیت با ۵۰ درصد ظرفیت استخر است این پروتکل‌ها به برخی استان ها چون خراسان و اصفهان نیز ابلاغ شده است و با این پروتکل ها فعالیت خود را شروع کرده‌اند.

وی گفت: مجوز یک هفته فعالیت استخرهای سرپوشیده صادر شده اما هنوز بخشنامه اجرایی برای فدراسیون ارسال نشده تا ما ابلاغ کنیم به صورت شفاهی اعلام کرده‌اند.

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در خصوص ملی‌پوشان گفت: اردوها در حال انجام است. دور سوم انجام شد و دور چهارم اردوها هم این هفته انجام خواهد شد. خوشبختانه تیم‌ها هم برای مسابقات لیگ اعلام آمادگی کرده‌اند. خوشبختانه حرکتی آغاز شده که به امید خدا ما همه لیگ‌ها را در اسفند به نحو احسنت آغاز کنیم.

وی در پایان گفت: در خصوص کارهایی که در استخر آزادی انجام شده خبرهای خوبی داریم. نسبت به نور و برخی موارد دیگر کارهایی در حال انجام است تا به امید خدا در شرایط خوبی مسابقات را برگزار کنیم.

انتهای پیام


منبع:شنامه-اجرایی-ارسال-نشده-امیدواریم'>ایسنا

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  • حمله باشگاه ذوب‌آهن به کمیته داوران!

   باشگاه ذوب‌آهن با انتشار بیانیه‌ای، نسبت به عملکرد داوران بازی‌هایشان اعتراض کردند.به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه ذوب‌آهن، متن این بیانیه به شرح زیر است: «به راستی آقایان مسئول ، وقت آن ن...

   ادامه
  • پایان شکست‌ناپذیری نارسینا در لیگ بسکتبال زنان/ مهرام قوی‌تر از قبل ظاهر شد

   تیم مهرام با پیروزی مقابل نارسینا به روند شکست‌ناپذیری این تیم پایان داد.به گزارش ایسنا، روز نخست از هفته پایانی دور برگشت لیگ برتر بسکتبال زنان با رقابت تیم‌های گروه اول آغاز شد و در مهمتری...

   ادامه
  • هفته سوم و چهارم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان/ الهه احمدی قهرمان و نجمه خدمتی چهارم شدند

   فینال هفته سوم و چهارم لیگ برتر تفنگ بادی بانوان با قهرمانی الهه احمدی تیرانداز تیم دانشگاه آزاد اسلامی همراه بود.به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون تیراندازی، رقابتهای هفته سوم و چهارم لیگ...

   ادامه
  • باخ: المپیک توکیو برگزار می شود و برنامه دیگری نداریم

   رییس کمیته بین المللی المپیک گفت: هیچ برنامه دیگری برای المپیک توکیو نداریم و این بازی ها برگزار می شود. به گزارش ایسنا  و به نقل از Kyodo news، توماس باخ رییس کمیته بین المللی الم...

   ادامه
  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir