• امروز:12,146
 • کل:23,171,882
پاراوزنه‌برداران برتر قهرمانی کشور معرفی شدند

پاراوزنه‌برداران برتر قهرمانی کشور معرفی شدند

اولین دوره مسابقات مجازی پاراوزنه برداری قهرمانی کشور در رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.


به گزارش ایسنا، اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور پاراوزنه برداری به صورت مجازی با هدف فعالیت پارا وزنه برداران در دوران قرنطینه و در راستای حفظ آمادگی ورزشکاران در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان صورت گرفت.

در این مسابقات، ۴۵ ورزشکار از ۸ استان با ارسال ویدئوی وزن کشی و مهار وزنه به انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین شرکت کردند که در پایان وزنه برداران برتر معرفی شدند.
 
در دسته ۴۹ کیلوگرم؛ 
احسان صوری جعفرلو در رده سنی جوانان با ۱۱۰ امتیاز اول و مهدی وهابی آقابابایی با ۸۰ امتیاز دوم شد.

 در رده سنی بزرگسالان، علیرضا ایزدی با ۱۵۵ امتیاز اول شد و فرشاد یاوری فرد با ۱۰۵ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد.

در دسته ۵۹ کیلوگرم؛ 

 آرش شریفی در رده سنی جوانان با ۶۷ امتیاز اول شد و علی سیفی در رده سنی بزرگسالان با ۱۶۷ امتیاز و سلام خاصه پور با ۱۴۵ امتیاز و حسین فرخنده با ۱۳۰ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در دسته ۶۵ کیلوگرم؛
حسن محمدحسین جلودار در رده سنی جوانان با ۴۰ امتیاز اول شد و ایوب کبودی در رده سنی بزرگسالان با ۱۳۰ امتیاز اول شد و محسن بایران پور با ۹۰ امتیاز و احمدرضا احمدی با ۸۵ کیلوگرم در جایگاه دوم و سوم ایستادند. 

در رده سنی ۷۲ کیلوگرم؛
معین شفایی بیک سوار در رده سنی جوانان با ۹۰ امتیاز اول شد و صند عباسی در رده سنی بزرگسالان با ۱۸۰ امتیاز در جایگاه اول قرار گرفت و شیرحسین شیرمرد با ۱۷۰ امتیاز و ناصر محمدی با ۱۶۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در دسته ۸۰ کیلوگرم؛ 
سعید اسکندرزاده در رده سنی جوانان با ۱۵۰ امتیاز اول شد و محمد رسول با ۸۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت، در رده سنی بزرگسالان؛ کامران رضی با ۱۹۰ امتیاز اول شد و حسین رحیمی با ۱۶۰ امتیاز و محسن بهزادیان با ۱۴۰ امتیاز دوم و سوم شدند.
در دسته ۸۸ کیلوگرم مبین محمدی در رده سنی جوانان با ۱۱۰ کیلوگرم اول شد.

در رده سنی ۹۷ کیلوگرم؛
مانی سعید در رده سنی جوانان با ۸۰ امتیاز اول شد و امیرحسین مرادی با ۶۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت، در رده سنی بزرگسالان نیز شهرام رضایی با ۱۹۰ امتیاز در جایگاه اول ایستاد و فرشید دیوسالار با ۱۷۰ امتیاز و سعید کوشکی با ۱۲۰ امتیاز دوم و سوم شدند.

در رده سنی ۱۰۷ کیلوگرم؛
احمد کرمی با ۲۰۰ امتیاز اول شد و پوریا نصیری با ۱۷۰ امتیاز و سیدعلی اصغر مشهدی عباس با ۱۴۰ امتیاز دوم و سوم شدند.

در دسته ۱۰۷+ کیلوگرم؛
مهرشاد رادمهر در رده سنی جوانان با ۱۱۰ امتیاز اول شد و در رده سنی بزرگسالان؛ حامد بابا خان تبار با ۱۵۰ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و سجاد تباش با ۱۴۰ امتیاز دوم شد.

انتهای پیام


منبع:ایسنا

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  • لژیونر هندبال زنان: از تیم ملی عراق پیشنهاد دارم/برای جام عرب باید از فدراسیون اجازه بگیرم

   اسرا زندی گفت: با تیم هندبال "یانه اربیل" در لیگ عراق به مقام قهرمانی رسیدیم ولی برای حضور در جام عرب نیاز به اجازه فدراسیون ایران دارم.به گزارش ایسنا، اسرا زندی لژیونر هندبال ایرا...

   ادامه
  • نقش ورزش در پیشگیری از بیماری‌های بزرگسالی

   ورزش نقش ویژه ای در پیشگیری از بیماری‌های بزرگسالی از جمله دیابت، بیماری های قلبی، افزایش بی مورد وزن، شکستگی پوکی استخوان و... دارد.به گزارش ایسنا، شیوه زندگی نادرست و در راس آن بی تحرکی و ...

   ادامه
  • سهمیه کاروان ایران در المپیک توکیو ۶۳ تایی شد

   با توزیع سهمیه های وزنه برداری، تعداد سهمیه کاروان ایران در المپیک توکیو به عدد ۶۳ رسید.به گزارش ایسنا، با  اعلام رسمی دو سهمیه وزنه برداری ایران در المپیک توکیو، تعداد سهمیه‌های کاروان...

   ادامه
  • اظهار نظر عجیب سرمربی عراق درباره پیروزی ایران برابر هنگ کنگ

   سرمربی تیم ملی فوتبال عراق پیروزی برابر هنگ کنگ را سخت توصیف کرد و به پیروزی قاطع ایران برابر این تیم هم واکنش نشان داد.به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال عراق در دیدار برابر ...

   ادامه
  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir