• امروز:2,955
 • کل:9,441,798
پاراوزنه‌برداران برتر قهرمانی کشور معرفی شدند

پاراوزنه‌برداران برتر قهرمانی کشور معرفی شدند

اولین دوره مسابقات مجازی پاراوزنه برداری قهرمانی کشور در رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.


به گزارش ایسنا، اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور پاراوزنه برداری به صورت مجازی با هدف فعالیت پارا وزنه برداران در دوران قرنطینه و در راستای حفظ آمادگی ورزشکاران در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان صورت گرفت.

در این مسابقات، ۴۵ ورزشکار از ۸ استان با ارسال ویدئوی وزن کشی و مهار وزنه به انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین شرکت کردند که در پایان وزنه برداران برتر معرفی شدند.
 
در دسته ۴۹ کیلوگرم؛ 
احسان صوری جعفرلو در رده سنی جوانان با ۱۱۰ امتیاز اول و مهدی وهابی آقابابایی با ۸۰ امتیاز دوم شد.

 در رده سنی بزرگسالان، علیرضا ایزدی با ۱۵۵ امتیاز اول شد و فرشاد یاوری فرد با ۱۰۵ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد.

در دسته ۵۹ کیلوگرم؛ 

 آرش شریفی در رده سنی جوانان با ۶۷ امتیاز اول شد و علی سیفی در رده سنی بزرگسالان با ۱۶۷ امتیاز و سلام خاصه پور با ۱۴۵ امتیاز و حسین فرخنده با ۱۳۰ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در دسته ۶۵ کیلوگرم؛
حسن محمدحسین جلودار در رده سنی جوانان با ۴۰ امتیاز اول شد و ایوب کبودی در رده سنی بزرگسالان با ۱۳۰ امتیاز اول شد و محسن بایران پور با ۹۰ امتیاز و احمدرضا احمدی با ۸۵ کیلوگرم در جایگاه دوم و سوم ایستادند. 

در رده سنی ۷۲ کیلوگرم؛
معین شفایی بیک سوار در رده سنی جوانان با ۹۰ امتیاز اول شد و صند عباسی در رده سنی بزرگسالان با ۱۸۰ امتیاز در جایگاه اول قرار گرفت و شیرحسین شیرمرد با ۱۷۰ امتیاز و ناصر محمدی با ۱۶۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در دسته ۸۰ کیلوگرم؛ 
سعید اسکندرزاده در رده سنی جوانان با ۱۵۰ امتیاز اول شد و محمد رسول با ۸۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت، در رده سنی بزرگسالان؛ کامران رضی با ۱۹۰ امتیاز اول شد و حسین رحیمی با ۱۶۰ امتیاز و محسن بهزادیان با ۱۴۰ امتیاز دوم و سوم شدند.
در دسته ۸۸ کیلوگرم مبین محمدی در رده سنی جوانان با ۱۱۰ کیلوگرم اول شد.

در رده سنی ۹۷ کیلوگرم؛
مانی سعید در رده سنی جوانان با ۸۰ امتیاز اول شد و امیرحسین مرادی با ۶۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت، در رده سنی بزرگسالان نیز شهرام رضایی با ۱۹۰ امتیاز در جایگاه اول ایستاد و فرشید دیوسالار با ۱۷۰ امتیاز و سعید کوشکی با ۱۲۰ امتیاز دوم و سوم شدند.

در رده سنی ۱۰۷ کیلوگرم؛
احمد کرمی با ۲۰۰ امتیاز اول شد و پوریا نصیری با ۱۷۰ امتیاز و سیدعلی اصغر مشهدی عباس با ۱۴۰ امتیاز دوم و سوم شدند.

در دسته ۱۰۷+ کیلوگرم؛
مهرشاد رادمهر در رده سنی جوانان با ۱۱۰ امتیاز اول شد و در رده سنی بزرگسالان؛ حامد بابا خان تبار با ۱۵۰ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و سجاد تباش با ۱۴۰ امتیاز دوم شد.

انتهای پیام


منبع:ایسنا

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  • راکیتیچ از تیم ملی کرواسی خداحافظی کرد

   هافبک کروات تصمیم گرفت دیگر برای تیم ملی کشورش بازی نکند.به گزارش ایسنا و به نقل از آس، ایوان راکیتیچ خداحافظی اش از تیم ملی کرواسی را پس از انجام ۱۰۶ بازی اعلام کرد. هافبک سویا در سال های ا...

   ادامه
  • کرمانی‌مقدم: پرسپولیس باید برنده می‌شد/ پنالتی کار را خراب کرد

   پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم در دیدار برابر الدحیل شایسته کسب پیروزی بود.مرتضی کرمانی‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست پرسپولیس برابر الدحیل اظهار کرد: داور روی این بازی ...

   ادامه
  • الرکراکی: بازی با پرسپولیس، فینالی بود که بردیم

   سرمربی الدحیل با بیان اینکه دیدار با پرسپولیس اولین فینال تیمش بود گفت: باید برای بازی التعاون آماده شویم و کار را تمام کنیم.به گزارش ایسنا، ولید الرکراکی سرمربی الدحیل قطر پس از برتری تیمش ...

   ادامه
  • سالن ۱۲ هزار نفری آزادی میزبان لیگ کشتی شد

   بر اساس اعلام مسئولان سازمان لیگ فدراسیون کشتی، دور رفت لیگ‌های برتر کشتی آزاد و فرنگی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.به گزارش ایسنا، رقابت های دور رفت لیگ برتر کشتی در سالن ۱۲ هزا...

   ادامه
  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir