• امروز:8,125
 • کل:10,103,478
تیم های برتر لیگ تیروکمان معرفی شدند

تیم های برتر لیگ تیروکمان معرفی شدند

در پایان هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان که در رشته های ریکرو و کامپوند در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی برگزار شد، تیم های برتر معرفی شدند.


به گزارش ایسنا، هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان در رشته های ریکرو و کامپوند در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی پیگیری شد و نتایج زیر بدست آمد.
در هفته سوم از رقابتهای لیگ برتر تیروکمان که به میزبانی هیئت کرمانشاه، هیئت زنجان و پاس طلایی برگزار شد در هفته سوم این رقابتها و در بخش ریکرو مردان؛ تیم ناجا ۵ بر صفر هیئت مرکزی را شکست داد، نیروی زمینی ۵ بر صفر برابر هیئت همدان به برتری رسید، هیئت آذربایجان شرقی ۵ بر صفر پاس طلایی را شکست داد، سپاهان اصفهان ۵ بر ۲ کمانداران پایتخت را شکست داد.
در هفته چهارم ریکرو مردان، هیئت مرکزی ۳ بر ۲ هیئت آذربایجان شرقی را برد، نیروی زمینی ۵ بر صفر سپاهان اصفهان را شکست داد، ناجا ۵ بر صفر نفت امیدیه را مغلوب خود کرد و کمانداران پایتخت ۵ بر صفر پاس طلایی را شکست داد.
در هفته سوم کامپوند بانوان؛ هیئت زنجان ۳ بر ۲ مس کرمان را شکست داد، هیئت همدان ۵ بر صفر کمانداران پایتخت را شکست داد، پاس طلایی ۳ بر ۲ هیئت کرمانشاه را شکست داد و هیئت آذربایجان شرقی ۳ بر ۲ هیئت مرکزی را مغلوب خود کرد.
در هفته چهارم این بازیها نیز مس کرمان ۴ بر یک هیئت همدان را شکست داد، هیئت زنجان ۴ بر یک پاس طلایی را مغلوب خود کرد، هیئت مرکزی ۵ بر صفر کمانداران پایتخت را شکست داد و هیئت کرمانشاه ۵ بر صفر هیئت آذربایجان شرقی را شکست داد.
در هفته سوم کامپوند مردان، سولار پلیمر البرز ۴ بر یک سپاهان اصفهان را شکست داد، نیروی هوایی ۴ بر یک هیئت کرمانشاه را برد، نفت امیدیه ۳ بر ۲ پیام را برد، فولاد زرند ایرانیان ۴ بر یک کمانداران پایتخت را شکست داد و ناجا ۵ بر صفر هیئت آذربایجان شرقی را شکست داد.
در جدول رده بندی لیگ برتر تیروکمان و در کامپوند مردان؛ ناجا با ۱۸ امتیاز صدرنشین است، سکولار پلیمر البرز و فولاد زرند ایرانیان هر کدام با ۱۷ امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند.
در جدول رده بندی ریکرو مردان؛ ناجا با ۱۸ امتیاز صدرنشین است، نیروی زمینی با ۱۷ امتیاز و هیئت آذربایجان شرقی با ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.
در بخش کامپوند بانوان نیز هیئت همدان با ۱۴ امتیاز صدرنشین است و هیئت همدان و هیئت زنجان با ۱۴ و ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی لیگ برتر تیروکمان قرار دارند.
انتهای پیام


منبع:ایسنا

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  • کیا، درگیر آرامش

   کیا، درگیر آرامش...

   «مهدوی‌کیا که معمولاً جز مقابل تیم‌ ملی‌ بحرین کمتر عصبانی شدن را از او دیده بودیم، به قول خودش «درگیر آرامش» است؛ آرامشی که احساس می‌کند در فوتبال ایران ندارد. نگاهی به دو هفته برگزار شده ل...

   ادامه
  • آغاز فساد در فوتبال با اصرار خانواده‌ها

   ایسنا/خوزستان یک پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: متاسفانه خانواده‌ها با دخالت، اصرار و پرداخت پول برای فوتبالیست شدن فرزندان‌شان، باعث شروع فساد در فوتبال هستند.مجید باقری‌نیا در گفت‌وگو با ایسن...

   ادامه
  • بازگشایی زمین های گلف انگلستان پس از یک ماه تعطیلی

   پس از اصرار علاقه مندان گلف به دولت انگلستان قرار است زمین های گلف پس از یک ماه تعطیلی دوباره بازگشایی شود.به گزارش ایسنا، باتوجه به شیوع کرونا و تعطیلی اکثر باشگاه ها و رقابت های ورزشی، دول...

   ادامه
  • پیگیری شکایت پرسپولیس از خلیل‌زاده در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال

   باشگاه پرسپولیس اعلام کرد شکایت خود را از مدافع سابق اش در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال پیگیری می‌کند.به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه پرسپولیس، پس از جدایی شجاع خلیل...

   ادامه
  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir