• امروز:13,439
 • کل:11,492,658
تیم های برتر لیگ تیروکمان معرفی شدند

تیم های برتر لیگ تیروکمان معرفی شدند

در پایان هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان که در رشته های ریکرو و کامپوند در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی برگزار شد، تیم های برتر معرفی شدند.


به گزارش ایسنا، هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان در رشته های ریکرو و کامپوند در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی پیگیری شد و نتایج زیر بدست آمد.
در هفته سوم از رقابتهای لیگ برتر تیروکمان که به میزبانی هیئت کرمانشاه، هیئت زنجان و پاس طلایی برگزار شد در هفته سوم این رقابتها و در بخش ریکرو مردان؛ تیم ناجا ۵ بر صفر هیئت مرکزی را شکست داد، نیروی زمینی ۵ بر صفر برابر هیئت همدان به برتری رسید، هیئت آذربایجان شرقی ۵ بر صفر پاس طلایی را شکست داد، سپاهان اصفهان ۵ بر ۲ کمانداران پایتخت را شکست داد.
در هفته چهارم ریکرو مردان، هیئت مرکزی ۳ بر ۲ هیئت آذربایجان شرقی را برد، نیروی زمینی ۵ بر صفر سپاهان اصفهان را شکست داد، ناجا ۵ بر صفر نفت امیدیه را مغلوب خود کرد و کمانداران پایتخت ۵ بر صفر پاس طلایی را شکست داد.
در هفته سوم کامپوند بانوان؛ هیئت زنجان ۳ بر ۲ مس کرمان را شکست داد، هیئت همدان ۵ بر صفر کمانداران پایتخت را شکست داد، پاس طلایی ۳ بر ۲ هیئت کرمانشاه را شکست داد و هیئت آذربایجان شرقی ۳ بر ۲ هیئت مرکزی را مغلوب خود کرد.
در هفته چهارم این بازیها نیز مس کرمان ۴ بر یک هیئت همدان را شکست داد، هیئت زنجان ۴ بر یک پاس طلایی را مغلوب خود کرد، هیئت مرکزی ۵ بر صفر کمانداران پایتخت را شکست داد و هیئت کرمانشاه ۵ بر صفر هیئت آذربایجان شرقی را شکست داد.
در هفته سوم کامپوند مردان، سولار پلیمر البرز ۴ بر یک سپاهان اصفهان را شکست داد، نیروی هوایی ۴ بر یک هیئت کرمانشاه را برد، نفت امیدیه ۳ بر ۲ پیام را برد، فولاد زرند ایرانیان ۴ بر یک کمانداران پایتخت را شکست داد و ناجا ۵ بر صفر هیئت آذربایجان شرقی را شکست داد.
در جدول رده بندی لیگ برتر تیروکمان و در کامپوند مردان؛ ناجا با ۱۸ امتیاز صدرنشین است، سکولار پلیمر البرز و فولاد زرند ایرانیان هر کدام با ۱۷ امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند.
در جدول رده بندی ریکرو مردان؛ ناجا با ۱۸ امتیاز صدرنشین است، نیروی زمینی با ۱۷ امتیاز و هیئت آذربایجان شرقی با ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.
در بخش کامپوند بانوان نیز هیئت همدان با ۱۴ امتیاز صدرنشین است و هیئت همدان و هیئت زنجان با ۱۴ و ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی لیگ برتر تیروکمان قرار دارند.
انتهای پیام


منبع:ایسنا

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  • پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس رسما باز شد

   وکیل بازیکن کروات سابق پرسپولیس از باز شدن پنجره این باشگاه خبر داد.به گزارش ایسنا، باشگاه پرسپولیس با پرداخت ٣٢ هزار و ۵٠٠ یورو از سود دیرکرد مطالبات ماریو بودیمیر پرونده این بازیکن را رسما...

   ادامه
  • پیروزی وفایی مقابل اسنوکر باز انگلیسی در رقابت های جبل الطارق

   ملی پوش اسنوکر ایران در مسابقات اسنوکر آزاد جبل الطارق موفق شد حریفش را شکست دهد.به گزارش ایسنا، مسابقات اسنوکر قهرمانی آزاد جبل الطارق ۲۰۲۱ که یک رویداد رنکینگ اصلی محسوب می شود در میلتون ک...

   ادامه
  • مرتضی شریفی با شهرداری ارومیه تمرین کرد

   مرتضی پس از پیوستن به شهرداری اورمیه با این تیم به تمرین پرداخت.به گزارش ایسنا، فردا (جمعه) مرحله نیمه‌نهایی پلی آف لیگ برتر والیبال به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال آغاز می‌شود که در...

   ادامه
  • تیم های صعود کننده چهار گروه دوم لیگ کاراته مشخص شدند

   با برگزاری دومین روز از مسابقات کاراته، چهار تیم صعود کننده گروه های پنج تا هشت مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان معرفی شدند.به گزارش ایسنا، با برگزاری دومین روز از مسابقات لیگ برتر کاراته آقای...

   ادامه
  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir