• امروز:16,325
 • کل:21,895,971
تیم های برتر لیگ تیروکمان معرفی شدند

تیم های برتر لیگ تیروکمان معرفی شدند

در پایان هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان که در رشته های ریکرو و کامپوند در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی برگزار شد، تیم های برتر معرفی شدند.


به گزارش ایسنا، هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیروکمان در رشته های ریکرو و کامپوند در سایت تیروکمان ورزشگاه آزادی پیگیری شد و نتایج زیر بدست آمد.
در هفته سوم از رقابتهای لیگ برتر تیروکمان که به میزبانی هیئت کرمانشاه، هیئت زنجان و پاس طلایی برگزار شد در هفته سوم این رقابتها و در بخش ریکرو مردان؛ تیم ناجا ۵ بر صفر هیئت مرکزی را شکست داد، نیروی زمینی ۵ بر صفر برابر هیئت همدان به برتری رسید، هیئت آذربایجان شرقی ۵ بر صفر پاس طلایی را شکست داد، سپاهان اصفهان ۵ بر ۲ کمانداران پایتخت را شکست داد.
در هفته چهارم ریکرو مردان، هیئت مرکزی ۳ بر ۲ هیئت آذربایجان شرقی را برد، نیروی زمینی ۵ بر صفر سپاهان اصفهان را شکست داد، ناجا ۵ بر صفر نفت امیدیه را مغلوب خود کرد و کمانداران پایتخت ۵ بر صفر پاس طلایی را شکست داد.
در هفته سوم کامپوند بانوان؛ هیئت زنجان ۳ بر ۲ مس کرمان را شکست داد، هیئت همدان ۵ بر صفر کمانداران پایتخت را شکست داد، پاس طلایی ۳ بر ۲ هیئت کرمانشاه را شکست داد و هیئت آذربایجان شرقی ۳ بر ۲ هیئت مرکزی را مغلوب خود کرد.
در هفته چهارم این بازیها نیز مس کرمان ۴ بر یک هیئت همدان را شکست داد، هیئت زنجان ۴ بر یک پاس طلایی را مغلوب خود کرد، هیئت مرکزی ۵ بر صفر کمانداران پایتخت را شکست داد و هیئت کرمانشاه ۵ بر صفر هیئت آذربایجان شرقی را شکست داد.
در هفته سوم کامپوند مردان، سولار پلیمر البرز ۴ بر یک سپاهان اصفهان را شکست داد، نیروی هوایی ۴ بر یک هیئت کرمانشاه را برد، نفت امیدیه ۳ بر ۲ پیام را برد، فولاد زرند ایرانیان ۴ بر یک کمانداران پایتخت را شکست داد و ناجا ۵ بر صفر هیئت آذربایجان شرقی را شکست داد.
در جدول رده بندی لیگ برتر تیروکمان و در کامپوند مردان؛ ناجا با ۱۸ امتیاز صدرنشین است، سکولار پلیمر البرز و فولاد زرند ایرانیان هر کدام با ۱۷ امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند.
در جدول رده بندی ریکرو مردان؛ ناجا با ۱۸ امتیاز صدرنشین است، نیروی زمینی با ۱۷ امتیاز و هیئت آذربایجان شرقی با ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.
در بخش کامپوند بانوان نیز هیئت همدان با ۱۴ امتیاز صدرنشین است و هیئت همدان و هیئت زنجان با ۱۴ و ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی لیگ برتر تیروکمان قرار دارند.
انتهای پیام


منبع:ایسنا

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  • لژیونر هندبال زنان: از تیم ملی عراق پیشنهاد دارم/برای جام عرب باید از فدراسیون اجازه بگیرم

   اسرا زندی گفت: با تیم هندبال "یانه اربیل" در لیگ عراق به مقام قهرمانی رسیدیم ولی برای حضور در جام عرب نیاز به اجازه فدراسیون ایران دارم.به گزارش ایسنا، اسرا زندی لژیونر هندبال ایرا...

   ادامه
  • نقش ورزش در پیشگیری از بیماری‌های بزرگسالی

   ورزش نقش ویژه ای در پیشگیری از بیماری‌های بزرگسالی از جمله دیابت، بیماری های قلبی، افزایش بی مورد وزن، شکستگی پوکی استخوان و... دارد.به گزارش ایسنا، شیوه زندگی نادرست و در راس آن بی تحرکی و ...

   ادامه
  • سهمیه کاروان ایران در المپیک توکیو ۶۳ تایی شد

   با توزیع سهمیه های وزنه برداری، تعداد سهمیه کاروان ایران در المپیک توکیو به عدد ۶۳ رسید.به گزارش ایسنا، با  اعلام رسمی دو سهمیه وزنه برداری ایران در المپیک توکیو، تعداد سهمیه‌های کاروان...

   ادامه
  • اظهار نظر عجیب سرمربی عراق درباره پیروزی ایران برابر هنگ کنگ

   سرمربی تیم ملی فوتبال عراق پیروزی برابر هنگ کنگ را سخت توصیف کرد و به پیروزی قاطع ایران برابر این تیم هم واکنش نشان داد.به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال عراق در دیدار برابر ...

   ادامه
  با کسب سالها تجربه و کار در زمینه های مختلف اینترنت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا این پرتال خبری هوشمند را برای رساندن آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، فناوری ، ورزشی و سلامت از منابع موثق ، به شما عزیزان عرضه کنیم

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • 9357375624 98+
  • info@Gazete.ir