• امروز:5,747
 • کل:6,080,172
با ۷ میلیون تومان می توانید ۴ شب با اتوبوس ایروان را سیاحت کنید! + جدول

با ۷ میلیون تومان می توانید ۴ شب با اتوبوس ایروان را سیاحت کنید! + جدول

بررسی قیمت انواع تور مسافرتی ارمنستان خرداد ۱۴۰۲ امسال به شرح ذیر است؛

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ ایروان، یکی از مهم‌ترین و پربازدیدترین نقاط توریستی کشور ارمنستان به شمار می‌رود. شهری که با خودنمایی کوه‌های آرارات در پس‌زمینه‌اش شهرت دارد.

البته از جمله دلایلی که بسیاری از ایرانی‌ها را وسوسه می‌کند تا با تور مسافرتی ارمنستان سفر کنند، دسترسی آسان و هزینه‌های مناسب سفر است. چرا که ارمنستان، این کشور آسیایی از همسایه‌های شمالی کشور ماست و با یک سفر زمینی و کوتاه هم می‌توان به ایروان رسید.

با این همه نزدیکی جغرافیایی و هزینه‌های پایین تنها انگیزه برای سفر به ارمنستان نیستند و بازدید از جاذبه‌های تاریخی شهر، شرکت در جشن‌های مختلف مسیحیان و البته بازدید از طبیعت اطراف پایتخت، از دیگر دلایل بازدید از ایروان محسوب می‌شوند

بد نیست بدانید ایروان در مقایسه با پایتخت سایر کشورها شهر چندان بزرگی نیست؛ وسعتش در حدود ۲۲۳ کیلومتر مربع است و تعداد ساکنانش به ۱۰۷۵۸۰۰ نفر می‌رسد.

یی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی این هفته، برای ۴ شب سفر رفت و برگشت زمینی به ایروان ارمنستان و اقامت در هتلBAXOS  قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ۷,۵۱۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ۱۰,۱۹۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتلGUEST  برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۱۰,۶۵۰,۰۰۰  تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۱۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور زمینی ایروان (۴ شب / خرداد ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت / تومان
BAXOS ۳ ۲ تخته ۷,۵۱۰,۰۰۰
BAXOS ۳ ۱ تخته ۱۰,۱۹۰,۰۰۰
NICE ۳ ۲ تخته ۹,۳۰۰,۰۰۰
NICE ۳ ۱ تخته ۱۳,۷۶۰,۰۰۰
DELUX ۴ ۲ تخته ۱۰,۴۴۰,۰۰۰
DELUX ۴ ۱ تخته ۱۵,۹۰۰,۰۰۰
GUEST ۴ ۲ تخته ۱۰,۶۵۰,۰۰۰
GUEST ۴ ۱ تخته ۱۵,۹۰۰,۰۰۰

منبع:اقتصاد آنلاین

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با وجود سالها تجربه بر آن شدیم تا محصولی برای جمع آوری اخبار مهم از موضوع های مهم و مورد دغدغه بازدید کنندگان عزیز مهیا سازیم و همچنین ابزاری جهت اطلاع از آخرین قیمت بازارهای مالی نیز فراهم کرده ایم

  چهارشنبه، 23 خرداد 1403

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم