• امروز:5,956
 • کل:6,080,381
مسافران پیش از عزیمت به فرودگاه با این شماره تماس بگیرند

مسافران پیش از عزیمت به فرودگاه با این شماره تماس بگیرند

مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده احتمال تاخیر در پروازهای کشور به ویژه پروازهای جنوب کشور وجود دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ؛ آقای علی  اصغر باریکانی گفت: تمامی فرودگاه های کشور در حال حاضر عملیاتی است و تاخیر پرواز‌ها در برخی از فرودگاه ها تنها به دلیل مه شدید و کاهش دیدافقی خلبان ها بوده است.

به گفته مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل،  با توجه به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده  احتمال تاخیر در پروازهای  کشور به ویژه پروازهای جنوب کشور وجود دارد بنابراین مسافران حتما پیش از عزیمت از  آخرین وضعیت پروازها مطلب شوند.

او می‌گوید: پروازهای خوزستان ، آبادان، اهواز از روز گذشته باطل شده به طوری که سه پرواز امروز و ۶ پرواز روز گذشته  باطل شده است بنابراین مسافران حتما پیش از عزیمت  از آخرین وضعیت پروازی خود  مطلع شوند.


منبع:اقتصاد آنلاین

نظرات

  نظر شما

  لطفا فیلدهای ستاره دار را پر کنید *

  ثبت شد منتظر تایید بمانید

  داغ

  با وجود سالها تجربه بر آن شدیم تا محصولی برای جمع آوری اخبار مهم از موضوع های مهم و مورد دغدغه بازدید کنندگان عزیز مهیا سازیم و همچنین ابزاری جهت اطلاع از آخرین قیمت بازارهای مالی نیز فراهم کرده ایم

  چهارشنبه، 23 خرداد 1403

  اطلاعات تماس

  منتظر انتقادات و پیشنهادات و تبلیغات شما هستیم